Kursy letnie norweski

Kursy letnie online języka norweskiego

Prowadzimy nabór na kurs letni dla początkujących (A0). Kurs będzie się odbywał od 13 czerwca do 20 lipca we wtorki i czwartki w godz. 17:00-18:30. Koszt kursu: 800 zł/24 godz. lekcyjne + koszt podręczników. Prowadzenie: Katarzyna Wiśniewska.

Język norweski dla początkujących

Norwegia należy do najpopularniejszych kierunków emigracji Polaków, ale wielu naszych rodaków odwiedza ten kraj także ze względu na pracę zawodową lub w celach turystycznych. Fascynacja tym wyjątkowym skandynawskim krajem nie słabnie, podobnie jak zainteresowanie nauką norweskiego. Właśnie dlatego w naszej szkole przygotowaliśmy ofertę kursów letnich tego języka dla początkujących, które pozwolą poznać od podstaw wszystkie najważniejsze zasady gramatyczne, słownictwo, wymowę i zwroty używane w Norwegii.

Kursy letnie — norweski dla początkujących

Nasze kursy letnie norweskiego dla początkujących to doskonała propozycja dla osób zainteresowanych opanowaniem tego pięknego, melodyjnego języka, niezależnie od tego, czy planują one wyjazd na stałe do Norwegii, wakacje w tym kraju, czy po prostu są zafascynowane skandynawską kulturą. Uczymy metodą komunikacyjną, która pozwala na szybkie nauczenie się języka mówionego. Nabór rozpoczyna się na przełomie maja i czerwca, ale przyjmujemy zgłoszenia również przez cały rok. Zapraszamy do kontaktu, a także do obserwowania naszego profilu na Facebooku, aby nie przeoczyć żadnych ważnych wiadomości.