Kursy online języka szwedzkiego

Kursy języka szwedzkiego online

Prowadzimy nabór na intensywne kursy wakacyjne języka szwedzkiego od zera. Do wyboru są dwie opcje:

 • kurs poranny:
  17 czerwca – 22 sierpnia
  poniedziałki, wtorki, czwartki godz. 7:30-9:00
  30 spotkań po 90 minut
 • kurs wieczorny:
  1 lipca – 13 sierpnia
  poniedziałki, wtorki, czwartki godz. 18:00-20:15
  20 spotkań po 135 minut

Oba kursy obejmują łącznie 60 godzin lekcyjnych. Koszt kursu: 1780 zł (płatność w 2-3 ratach) + koszt podręczników (330 zł). Lektorka: Dorota Beręsewicz.

Jeśli uczyłaś/eś się już szwedzkiego, możesz dołączyć do istniejących grup w trakcie trwania semestru. Cena kursu jest wówczas ustalana indywidualnie (proporcjonalnie do liczby pozostałych zajęć w semestrze). Jeśli nie jesteś pewny/a swojego poziomu, napisz do nas, po rozmowie z nami będziesz mogła/mógł bezpłatnie dołączyć na próbę do grupy, którą wspólnie wybierzemy, i zorientować się, czy jest ona dla Ciebie odpowiednia.

Grupa A0. Zajęcia odbywają się we wtorki i czwartki w godz. 7:30-9:00. Razem w semestrze 60 godzin lekcyjnych, czyli 30 spotkań po dwie godziny lekcyjne (90 min). Koszt kursu: 1780 zł/60 godz. lekcyjnych (płatność w czterech ratach) + koszt podręczników. Lektorka: Dorota Beręsewicz

Grupa A0. Zajęcia odbywają się we wtorki i czwartki w godz. 17:15-18:45. Razem w semestrze 60 godzin lekcyjnych, czyli 30 spotkań po dwie godziny lekcyjne (90 min). Koszt kursu: 1780 zł/60 godz. lekcyjnych (płatność w czterech ratach) + koszt podręczników. Lektorka: Dorota Beręsewicz

Grupa A1 (po 60 godz. lekcyjnych). Zajęcia odbywają się w poniedziałki i czwartki w godz. 7:30-9:00. Koszt kursu: 1780 zł/60 godz. lekcyjnych (płatność w czterech ratach) + ew. koszt podręczników. Lektorka: Agnieszka Stróżyk

PODRĘCZNIKI


Pakiet Rivstart składa się z podręcznika, zeszytu ćwiczeń oraz dodatkowych bezpłatnych materiałów online. Nauka przebiega szybko dzięki przejrzystej strukturze i powtórkom materiału, które znajdują się na końcu każdego rozdziału. Tematy rozdziałów i postęp gramatyczny są oparte na opisach poziomów Europejskiego Systemu Kształcenia Językowego i przechodzą od A1 do C1 (pierwszy podręcznik obejmuje poziomy A1-A2, drugi B1-B2, a trzeci B2-C1). Zeszyty ćwiczeń są wplecione w podręcznik poprzez odniesienia. Dla naszych kursantów sprowadzamy podręczniki ze Szwecji, ich ostateczny koszt jest więc uzależniony od kursu walut.

Grupa początkująca języka szwedzkiego

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że nie każdy ma możliwość, aby dojeżdżać na zajęcia stacjonarne. W odpowiedzi na potrzeby naszych Uczniów oferujemy więc kurs szwedzkiego online, który realizujemy również dla grup początkujących. Jedyną barierą w poznawaniu języków obcych jesteśmy my sami, stąd też wierzymy, że zdalne zajęcia mogą być równie efektywne, co stacjonarne. Zapisz się na szwedzki dla początkujących w szkole języków obcych Driada już dziś!

Dlaczego warto uczyć się szwedzkiego?

Szwedzki podobnie jak inne języki skandynawskie cieszy się obecnie dość dużą popularnością. Wysoko rozwinięte kraje północy wraz ze swoim bogactwem kulturowym i szerokimi perspektywami sprawiają, że wiele osób marzy o podjęciu pracy czy nauki właśnie tam. Chciałbyś zacząć swoją przygodę z językiem szwedzkim? Zachęcamy do zapoznania się z ofertą kursów językowych w trybie online. Gwarantujemy, że o ile będziesz w pełni zaangażowany, bardzo szybko zobaczysz efekty.

krajobraz szwedzkiego miasta
Zawsze fascynowała Cię kultura Szwecji? Masz za sobą krótszy lub dłuższy pobyt w tym kraju i chcesz podtrzymać bądź rozwinąć znajomość języka? A może firma, w której pracujesz, nawiązała współpracę ze szwedzkimi kontrahentami, w związku z czym chcesz sprawniej się komunikować? Niezależnie od powodów, dla których decydujesz się na naukę nowego języka, warto zacząć od podstaw w dobrej szkole języków obcych. Zapraszamy do zapoznania się z propozycjami Driady – zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych. Przekonaj się, że lekcje online mogą być równie skuteczne, jak kurs w trybie stacjonarnym.

Szwedzki dla początkujących i zaawansowanych

Szkoła Języków Skandynawskich Driada to miejsce dla każdego, kto chce bliżej poznać kulturę oraz język jednego z tych krajów. Do dyspozycji Kursantów jest wykwalifikowana, doświadczona kadra nauczycielska, wykorzystująca zarówno polskie czy skandynawskie podręczniki, jak i materiały własne. Serdecznie zapraszamy do zapisania się na kurs konwersacyjny, jak też kurs letni języka szwedzkiego w trybie online – w zajęciach prowadzonych przez Agnieszkę Stróżyk możesz wziąć udział niezależnie od tego, gdzie jesteś. Jedną ze specjalizacji naszej lektorki jest tłumaczenie szwedzkiej literatury dla dzieci. W razie dodatkowych pytań zapraszamy do kontaktu! Kurs szwedzkiego online w szkole Driada Języki oraz kultura państw skandynawskich to nasza ogromna pasja, a każdy z lektorów specjalizuje się w wybranym kraju. Tak wąska kompetencja sprawia, że możemy zagwarantować najwyższy, ekspercki poziom nie tylko nauczania języka, ale również przekazywania wiedzy na temat tego, jak żyje się w Szwecji, jak funkcjonuje tamtejsza scena polityczna, kultura i wszystko, co związane z tym niezwykłym regionem. Jeśli szukasz szwedzkiego dla początkujących, ale chcesz uczyć się od najlepszych, już dziś zapisz się na kurs online w Szkole Języków Skandynawskich Driada.

Kurs języka szwedzkiego online

Szwecja od dawna cieszy się w naszym kraju zainteresowaniem — dla wielu osób jest ona wzorem do naśladowania pod względem polityki społecznej, niektórzy zachwycają się pięknymi krajobrazami oraz wyjątkowymi zabytkami, inni zaś poświęcają mnóstwo czasu na zagłębianie się w tamtejszą literaturę. Jeśli Ty również chcesz poznać kulturę tego niezwykłego państwa, rozwinąć swoje umiejętności komunikacyjne bez wychodzenia z domu albo planujesz wyjazd do Szwecji, zapisz się na zajęcia z języka szwedzkiego online prowadzone w Szkole Języków Skandynawskich DRIADA. Oferujemy też specjalne kursy letnie — zapraszamy.

DRIADA — szwedzki dla początkujących lub zaawansowanych

Posługiwanie się językiem obcym umożliwiające swobodne porozumiewanie się polega nie tylko na zapamiętaniu konstrukcji gramatycznych czy słownictwa — to również znajomość kontekstów kulturowych, właściwej wymowy oraz zasad codziennej komunikacji. Zapisując się na kurs szwedzkiego online w naszej szkole, możesz mieć pewność skutecznej nauki, która pozwoli Ci dogłębnie poznać ten język, a także kulturę Szwecji. Interesują Cię zajęcia dla początkujących? A może chcesz rozpocząć od poziomu zaawansowanego? Zachęcamy do kontaktu!

Praktyczny kurs języka szwedzkiego online

Przeglądając oferty pracy, coraz częściej trafiasz na język szwedzki jako jedną z wymaganych od kandydata umiejętności? Chcesz komunikować się w płynny sposób, ale oprócz tego poznać także kulturę tego kraju? Serdecznie zapraszamy na kurs szwedzkiego online, podczas którego opanujesz reguły gramatyczne, ortografię, wymowę, jak również szeroki kontekst kulturowy. Szwedzki dla początkujących to intensywne ćwiczenie umiejętności praktycznych, co pozwala przecierać szlaki w kontaktach ze Szwedami. Przekonaj się, jak szybko możesz nauczyć się nowego języka i wykorzystywać go jako ogromny atut w karierze zawodowej. Zapisz się na najbliższy semestr, korzystając z prostego formularza u dołu strony. W razie pytań pozostajemy do Twojej dyspozycji.