Kursy online języka szwedzkiego

Kursy języka szwedzkiego online

Prowadzimy nabór na kurs języka szwedzkiego dla początkujących (A0). Pierwsze zajęcia odbędą się w drugim tygodniu października. Razem 30 spotkań po 90 minut, co odpowiada 60 godzinom lekcyjnym w semestrze. Kurs poprowadzi Agnieszka Stróżyk.

Koszt: 1500 zł z możliwością rozłożenia płatności na dwie raty po 780 zł.

krajobraz szwedzkiego miasta

Zawsze fascynowała Cię kultura Szwecji? Masz za sobą krótszy lub dłuższy pobyt w tym kraju i chcesz podtrzymać bądź rozwinąć znajomość języka? A może firma, w której pracujesz, nawiązała współpracę ze szwedzkimi kontrahentami, w związku z czym chcesz sprawniej się komunikować? Niezależnie od powodów, dla których decydujesz się na naukę nowego języka, warto zacząć od podstaw w dobrej szkole języków obcych. Zapraszamy do zapoznania się z propozycjami Driady – zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych. Przekonaj się, że lekcje online mogą być równie skuteczne, jak kurs w trybie stacjonarnym.

Szwedzki dla początkujących i zaawansowanych

Szkoła Języków Skandynawskich Driada to miejsce dla każdego, kto chce bliżej poznać kulturę oraz język jednego z tych krajów. Do dyspozycji Kursantów jest wykwalifikowana, doświadczona kadra nauczycielska, wykorzystująca zarówno polskie czy skandynawskie podręczniki, jak i materiały własne. Serdecznie zapraszamy do zapisania się na kurs konwersacyjny, jak też kurs letni języka szwedzkiego w trybie online – w zajęciach prowadzonych przez Agnieszkę Stróżyk możesz wziąć udział niezależnie od tego, gdzie jesteś. Jedną ze specjalizacji naszej lektorki jest tłumaczenie szwedzkiej literatury dla dzieci. W razie dodatkowych pytań zapraszamy do kontaktu!

Kurs szwedzkiego online w szkole Driada

Języki oraz kultura państw skandynawskich to nasza ogromna pasja, a każdy z lektorów specjalizuje się w wybranym kraju. Tak wąska kompetencja sprawia, że możemy zagwarantować najwyższy, ekspercki poziom nie tylko nauczania języka, ale również przekazywania wiedzy na temat tego, jak żyje się w Szwecji, jak funkcjonuje tamtejsza scena polityczna, kultura i wszystko, co związane z tym niezwykłym regionem. Jeśli szukasz szwedzkiego dla początkujących, ale chcesz uczyć się od najlepszych, już dziś zapisz się na kurs online w Szkole Języków Skandynawskich Driada.

Kurs języka szwedzkiego online

Szwecja od dawna cieszy się w naszym kraju zainteresowaniem — dla wielu osób jest ona wzorem do naśladowania pod względem polityki społecznej, niektórzy zachwycają się pięknymi krajobrazami oraz wyjątkowymi zabytkami, inni zaś poświęcają mnóstwo czasu na zagłębianie się w tamtejszą literaturę. Jeśli Ty również chcesz poznać kulturę tego niezwykłego państwa, rozwinąć swoje umiejętności komunikacyjne bez wychodzenia z domu albo planujesz wyjazd do Szwecji, zapisz się na zajęcia z języka szwedzkiego online prowadzone w Szkole Języków Skandynawskich DRIADA. Oferujemy też specjalne kursy letnie — zapraszamy.

DRIADA — szwedzki dla początkujących lub zaawansowanych

Posługiwanie się językiem obcym umożliwiające swobodne porozumiewanie się polega nie tylko na zapamiętaniu konstrukcji gramatycznych czy słownictwa — to również znajomość kontekstów kulturowych, właściwej wymowy oraz zasad codziennej komunikacji. Zapisując się na kurs szwedzkiego online w naszej szkole, możesz mieć pewność skutecznej nauki, która pozwoli Ci dogłębnie poznać ten język, a także kulturę Szwecji. Interesują Cię zajęcia dla początkujących? A może chcesz rozpocząć od poziomu zaawansowanego? Zachęcamy do kontaktu!