Kursy języka duńskiego online

Kursy online języka duńskiego

Zakończyliśmy już nabór na kursy od zera w semestrze letnim, ale można się już zgłaszać na intensywny kurs wakacyjny! Szczegóły wkrótce!

Natomiast jeśli uczyłaś/eś się już duńskiego, możesz dołączyć do istniejących grup w trakcie trwania semestru. Cena kursu jest wówczas ustalana indywidualnie (proporcjonalnie do liczby pozostałych zajęć w semestrze). Jeśli nie jesteś pewny/a swojego poziomu, napisz do nas, po rozmowie z nami będziesz mogła/mógł bezpłatnie dołączyć na próbę do grupy, którą wspólnie wybierzemy, i zorientować się, czy jest ona dla Ciebie odpowiednia.

Grupa A0. Zajęcia odbywają się w poniedziałki i środy w godz. 17:15-18:45. Razem w semestrze 60 godzin lekcyjnych, czyli 30 spotkań po 90 minut.  Koszt: 1920 zł (płatność w 4 ratach). Lektorka: Marta Piotrowska

Grupa A0. Zajęcia odbywają się w poniedziałki i środy w godz. 19:15-20:45. Razem w semestrze 60 godzin lekcyjnych, czyli 30 spotkań po 90 minut.  Koszt: 1920 zł (płatność w 4 ratach). Lektorka: Kathrin Grzegożewicz

Grupa A0+. Zajęcia odbywają się we wtorki i czwartki w godz. 19:00-20:00. Razem w semestrze 30 godzin, czyli 30 spotkań po 60 min. Koszt: 1300 zł (płatność w trzech ratach). Początek semestru: 20 lutego. Lektorka: Kathrin Grzegożewicz

Grupa  A0+. Zajęcia odbywają się we wtorki i czwartki w godz. 20:15-21:15. Razem w semestrze 30 godzin, czyli 30 spotkań po 60 min. Koszt: 1300 zł (płatność w trzech ratach). Początek semestru: 20 lutego. Lektorka: Kathrin Grzegożewicz

GRUPA A1. Zajęcia odbywają się w poniedziałki i środy w godz. 19:00-20:30. Razem w semestrze 60 godzin lekcyjnych, czyli 30 spotkań po 90 minut. Koszt: 1920 zł (płatność w 4 ratach). Początek semestru: 19 lutego. Lektorka: Marta Piotrowska.

GRUPA A1+. Zajęcia odbywają się we wtorki i czwartki w godz. 18:00-19:30. Koszt kursu: 1920 zł/60 godz. lekcyjnych (płatność w czterech ratach). Początek semestru: 5 marca. Lektor: Paweł Kaźmierczak.

GRUPA A2+. Zajęcia odbywają się w poniedziałki i środy w godz. 20:30-22:00. Razem w semestrze 60 godzin lekcyjnych, czyli 30 spotkań po dwie godziny lekcyjne (90 min). Koszt: 1920 zł (płatność w 4 ratach). Początek semestru: 4 marca. Lektorka: Agnieszka Hincmann.

GRUPA B1/B2. Zajęcia odbywają się w poniedziałki w godz. 17:30-19:00 i środy w godz. 17:15-18:45. Razem w semestrze 60 godzin lekcyjnych, czyli 30 spotkań po dwie godziny lekcyjne (90 min). Koszt: 1920 zł (płatność w czterech ratach). Początek semestru: 4 marca. Lektorka:  Agnieszka Hincmann

GRUPA B2. Zajęcia odbywają się w poniedziałki i środy w godz. 18:00-19:30. Razem w semestrze 60 godzin lekcyjnych, czyli 30 spotkań po dwie godziny lekcyjne (90 min). Koszt zajęć: 1920 zł (płatność w czterech ratach). Początek semestru: 26 lutego. Lektor: Aleksander Kacprzak.

podręcznik "Aktivt dansk"

Kursy na poziomach A0-A2 prowadzone są na podstawie podręcznika Aktivt dansk Lisy Bostrup, największego duńskiego autorytetu w zakresie nauki języka duńskiego jako obcego. Podręcznik jest napisany wyłącznie po duńsku, sprowadzamy go z Danii. Koszt zależy od aktualnego kursu walut. Po otrzymaniu przelewu wysyłamy książkę pocztą. Materiał podręcznika stanowi wprowadzenie do języka duńskiego w mowie i piśmie. Zapewnia uczącym się zdobycie ogólnych kompetencji komunikacyjnych: opisywania, dyskutowania i mówienia w oparciu o różne sytuacje, które dotyczą Duńczyków i ich codziennego życia. Daje to uczącym się wgląd w realia życia w Danii.

ćwiczenia Intensivt Dansk

Uzupełnieniem dla podręcznika jest zeszyt ćwiczeń Intensivt Dansk. Pomaga w nauce duńskiej gramatyki, słownictwa i konstrukcji zdań. Z tyłu zeszytu ćwiczeń znajduje się lista odpowiedzi, która ułatwia samodzielne korzystanie z zeszytu. Intensivt dansk wyjaśnia struktury gramatyczne, które pojawiają się w Aktivt dansk.

Zeszyt ćwiczeń również jest sprowadzany z Danii, dlatego też jego koszt jest zależny od kursu walut.

ćwiczenia Intensivt Dansk

Na poziomach A2+ korzystamy z kontynuacji Aktivt Dansk, podręcznika Danskere.

miasto w Danii

Przekonaj się sam/a i rozwijaj swoje zdolności językowe! Nasze kursy są kontynuacją kursów, które przez 20 lat organizowaliśmy w Duńskim Instytucie Kultury pod opieką merytoryczną Bogusławy Sochańskiej [sprawdź jej dorobek]. Podczas dwóch 90-minutowych spotkań w tygodniu poznasz podstawy języka duńskiego w przyjemnej atmosferze. Wiedza przekazywana jest według sprawdzonych metod, które są maksymalnie efektywne, a przy tym w żaden sposób nie frustrują osoby zdobywającej umiejętności językowe. Co ważne, w trakcie kursów języka duńskiego online korzystamy wyłącznie z profesjonalnych podręczników. Z nami szybko zdobędziesz podstawy tego szczególnego języka – zapraszamy!

Zapraszamy na kurs języka duńskiego online!

W naszej szkole języków skandynawskich – Driada – prowadzimy atrakcyjne kursy online dla osób początkujących oraz średniozaawansowanych. Zajęcia skierowane są zarówno do osób pragnących podnieść swoje umiejętności na wyższy poziom, jak i tych, które są zainteresowane językiem duńskim i dopiero zaczynają uczyć go uczyć. Nie czekaj, sprawdź dokładny plan zajęć i zapisz się na kurs na wybranym poziomie.

Język duński dla początkujących i średnio zaawansowanych — zapraszamy na kursy latem!

Podczas kursu online nauczymy Cię swobodnie porozumiewać się w języku duńskim. Pod okiem specjalistów będziesz ćwiczył gramatykę, poznawał najważniejsze zasady, czytał i rozwijał swoje umiejętności komunikacyjne. Jeśli fascynuje Cię kultura najmniejszego z państw nordyckich, planujesz się tam przeprowadzić lub jako miłośnik skandynawskiej literatury chcesz po prostu móc czytać powieści w oryginalne — ten kurs jest dla Ciebie! Serdecznie zapraszamy!