Kursy online języka norweskiego

Kursy języka norweskiego online

Prowadzimy nabór do grup:

  • A0. Zajęcia będą się odbywały we wtorki i czwartki w godz. 19:40-21:10. Początek kursu: 26 marca. Koszt kursu: 1560 zł/52 godz. lekcyjne (26 spotkań po 90 minut; płatność w trzech ratach).
  • Grupa konwersacyjna. Zajęcia we wtorek w godz. 12-13:00 lub w czwartek w godz. 17-18:00. Początek zajęć: pierwszy tydzień kwietnia. W ramach kursu odbędzie się 12 spotkań po 60 minut. Koszt kursu: 800 zł (płatność w dwóch ratach).

PODRĘCZNIKI

Podręcznik do norweskiego

Nå begynner vi! to pakiet edukacyjny składający się z podręcznika, zeszytu ćwiczeń i zasobów online dla osób rozpoczynających naukę języka norweskiego. Podręcznik zawiera różne rodzaje tekstów (dialogi, teksty oparte na faktach, teksty opisowe itp.). Tematy tekstów zostały wybrane na podstawie programu nauczania języka norweskiego dla dorosłych imigrantów i obejmują poziomy A1 i A2. Teksty zawierają współczesne, nowoczesne słownictwo oraz prostym i naturalnym językiem opisują codzienne życie w dzisiejszej Norwegii  Podręcznik ten zawiera również mini-gramatykę i rozdział poświęcony wymowie.

 

Dopełnieniem podręcznika jest zeszyt ćwiczeń oraz strona norskfordeg.no.

Koszt zestawu to ok. 330 zł. Sprowadzamy go dla kursantów z Norwegii, dlatego jego finalna cena zależy od kursu walut. Wysyłka pocztą jest wliczona w cenę. Istnieje również możliwość zakupu wersji cyfrowej książek oraz nabycia ich poza szkołą.

Język norweski dla początkujących — ćwiczenie konwersacji

Jednym z najważniejszych aspektów posługiwania się norweskim na co dzień jest umiejętność rozumienia tego języka w komunikacji werbalnej, zwłaszcza z rodowitymi Norwegami. Dla początkujących często okazuje się to problematyczne, jako że wymowa poszczególnych słów czy zwrotów w trakcie rozmowy nierzadko dość wyraźnie różni się od słownikowego wymawiania pojedynczych wyrazów pozbawionych kontekstu. Do tego dochodzą również dialekty, których w Norwegii można spotkać nawet kilkaset. Dzięki kursowi norweskiego online i konwersacjom z lektorami oraz sobą nawzajem nasi kursanci dokładnie poznają jednak wszystkie zasady wymowy, przez co będą bezproblemowo porozumiewać się w tym języku, również z native speakerami.

Kompleksowy kurs norweskiego online

Począwszy od podstawowych informacji na temat historii i kultury Norwegii, przez zwroty wykorzystywane w codziennej komunikacji przez Norwegów, na rozmaitych kontekstach skończywszy — skuteczny kurs norweskiego online to nie tylko nauka komunikowania się po norwesku. W naszej szkole stawiamy na kompleksowość, która pozostaje fundamentem swobodnego posługiwania się językiem obcym w zróżnicowanych sytuacjach. Zajęcia prowadzone są przez wykwalifikowanych lektorów opracowujących autorskie programy, jak również oparte na polskich lub norweskich podręcznikach. Dzięki temu Norwegia nie będzie miała przed Tobą tajemnic. Zapraszamy!

krajobraz Norwegii - dom, morze, góry

Norweski uznawany jest za najłatwiejszy i najlepiej przyswajalny spośród wszystkich języków krajów skandynawskich. Co prawda trudna wymowa różnych kombinacji liter oraz trzy nieznane litery w alfabecie mogą z początku przerażać, jednak dzięki odpowiednim metodom nauki, motywacji oraz determinacji szybko można pojąć nowe reguły. Jeśli chcesz poznać i nauczyć się swobodnie posługiwać językiem norweskim, zapraszamy do udziału w naszych kursach online. Pod okiem profesjonalistów poznasz wszystkie najważniejsze reguły i zasady. Będziesz mógł pochwalić się znajomością tego języka na poziomie komunikatywnym.

Język norweski dla początkujących i średniozaawansowanych

W naszej Szkole Języków Skandynawskich – Driada – prowadzimy kursy online dla osób początkujących. Zajęcia odbywają się dwa razy w tygodniu, a każde spotkanie trwa 90 minut. Podczas zajęć nasi doświadczeni specjaliści dzielą się wiedzą o Skandynawii, omawiają zagadnienia gramatyczne, wszystko dokładnie tłumaczą i chętnie odpowiadają na pytania uczestników. Jeśli więc jesteś zaciekawiony norweską kulturą, planujesz przeprowadzkę lub po prostu chcesz przyswoić język norweski na takim poziomie, żeby czytać książki w oryginale – skorzystaj z naszej oferty i weź udział w kursie online dla początkujących!

Kursy języka norweskiego dla początkujących i nie tylko

Planujesz wyprowadzić się do Norwegii, by rozpocząć tam nowe życie? Twoi bliscy od jakiegoś czasu mieszkają w jednym z norweskich miast i chcesz ich odwiedzić? A może fascynuje Cię norweska literatura, a ukochane powieści chcesz czytać w oryginale? Serdecznie zapraszamy na kurs norweskiego online. To świetna propozycja dla każdego, kto bez wychodzenia z domu chce poznać podstawy gramatyki, wymowy, a także słownictwa tego niezwykłego kraju w północnej części Europy.

Kurs norweskiego online

Nauka nowego języka to nie tylko gramatyczne zadania tekstowe i listy słów do zapamiętania. To przede wszystkim posługiwanie się językiem w praktyce, czyli zajęcia konwersacyjne. Podczas rozmów z innymi kursantami oraz lektorami nauczysz się poprawnej, płynnej wymowy, która pozwoli Ci swobodnie rozmawiać z Norwegami. Zapraszamy do zapoznania się z planem zajęć oraz zapisania się na kurs na wybranym poziomie. Polecamy nasze letnie kursy!

Język norweski dla początkujących

Znajomość kilku języków obcych to ogromny atut na międzynarodowym rynku pracy oraz w czasie podróży po całym świecie. Dziś prawie każdy potrafi posługiwać się angielskim, za to coraz bardziej pożądana jest umiejętność komunikowania się w językach skandynawskich. Norweski uznawany jest za język średnio skomplikowany, jednak osoby początkujące mogą mieć pewne trudności z nieznanymi w polskim alfabecie literami czy wymową. W naszej szkole stawiamy przede wszystkim na praktyczne umiejętności, dlatego od razu przechodzimy do konwersacji i szlifowania języka mówionego. Serdecznie zapraszamy na kurs norweskiego online — bez wychodzenia z domu, z dostępem do wszelkich niezbędnych materiałów, we współpracy z doświadczonymi, wykwalifikowanymi lektorami.