Kursy online języka norweskiego

Kursy języka norweskiego online

Prowadzimy nabór do grupy początkującej (A0), która rozpocznie zajęcia 25 października. Zajęcia będą się odbywały we wtorki i czwartki w godz. 17:00-18:30. Razem w semestrze 60 godzin lekcyjnych, czyli 30 spotkań po dwie godziny lekcyjne (90 min). Koszt: 1770 zł (możliwość rozłożenia płatności na max. 4 raty). Prowadzenie: Katarzyna Wiśniewska.

krajobraz Norwegii - dom, morze, góry

Norweski uznawany jest za najłatwiejszy i najlepiej przyswajalny spośród wszystkich języków krajów skandynawskich. Co prawda trudna wymowa różnych kombinacji liter oraz trzy nieznane litery w alfabecie mogą z początku przerażać, jednak dzięki odpowiednim metodom nauki, motywacji oraz determinacji szybko można pojąć nowe reguły. Jeśli chcesz poznać i nauczyć się swobodnie posługiwać językiem norweskim, zapraszamy do udziału w naszych kursach online. Pod okiem profesjonalistów poznasz wszystkie najważniejsze reguły i zasady. Będziesz mógł pochwalić się znajomością tego języka na poziomie komunikatywnym.

Język norweski dla początkujących i średniozaawansowanych

W naszej Szkole Języków Skandynawskich – Driada – prowadzimy kursy online dla osób początkujących oraz średniozaawansowanych. Zajęcia odbywają się dwa razy w tygodniu, a każde spotkanie trwa 90 minut. Raz w tygodniu organizujemy też kursy konwersacyjne dla zaawansowanych. Podczas zajęć nasi doświadczeni specjaliści dzielą się wiedzą o Skandynawii, omawiają zagadnienia gramatyczne, wszystko dokładnie tłumaczą i chętnie odpowiadają na pytania uczestników. Jeśli więc jesteś zaciekawiony norweską kulturą, planujesz przeprowadzkę lub po prostu chcesz przyswoić język norweski na takim poziomie, żeby czytać książki w oryginale – skorzystaj z naszej oferty i weź udział w kursie online dla początkujących lub średniozaawansowanych!

Kursy języka norweskiego dla początkujących i nie tylko

Planujesz wyprowadzić się do Norwegii, by rozpocząć tam nowe życie? Twoi bliscy od jakiegoś czasu mieszkają w jednym z norweskich miast i chcesz ich odwiedzić? A może fascynuje Cię norweska literatura, a ukochane powieści chcesz czytać w oryginale? Serdecznie zapraszamy na kurs norweskiego online. To świetna propozycja dla każdego, kto bez wychodzenia z domu chce poznać podstawy gramatyki, wymowy, a także słownictwa tego niezwykłego kraju w północnej części Europy.

Kurs norweskiego online

Nauka nowego języka to nie tylko gramatyczne zadania tekstowe i listy słów do zapamiętania. To przede wszystkim posługiwanie się językiem w praktyce, czyli zajęcia konwersacyjne. Podczas rozmów z innymi kursantami oraz lektorami nauczysz się poprawnej, płynnej wymowy, która pozwoli Ci swobodnie rozmawiać z Norwegami. Zapraszamy do zapoznania się z planem zajęć oraz zapisania się na kurs na wybranym poziomie — początkującym, średnio zaawansowanym lub zaawansowanym. Polecamy nasze letnie kursy!

Język norweski dla początkujących

Znajomość kilku języków obcych to ogromny atut na międzynarodowym rynku pracy oraz w czasie podróży po całym świecie. Dziś prawie każdy potrafi posługiwać się angielskim, za to coraz bardziej pożądana jest umiejętność komunikowania się w językach skandynawskich. Norweski uznawany jest za język średnio skomplikowany, jednak osoby początkujące mogą mieć pewne trudności z nieznanymi w polskim alfabecie literami czy wymową. W naszej szkole stawiamy przede wszystkim na praktyczne umiejętności, dlatego od razu przechodzimy do konwersacji i szlifowania języka mówionego. Serdecznie zapraszamy na kurs norweskiego online — bez wychodzenia z domu, z dostępem do wszelkich niezbędnych materiałów, we współpracy z doświadczonymi, wykwalifikowanymi lektorami.