Kursy online języka islandzkiego

Kursy języka islandzkiego online

Kurs języka islandzkiego dla początkujących rozpocznie się w poniedziałek 11 października o godz. 19.30. Zajęcia dwa razy w tygodniu, w ciągu semestru odbędzie się 30 spotkań po 90 minut, co odpowiada 60 godzinom lekcyjnym w semestrze. Kurs poprowadzi Katarzyna Thora Matysek.

Koszt: 1900 zł z możliwością płatności w dwóch ratach po 980 zł.

Zajęcia będą się odbywać o tej samej porze w poniedziałki i środy, lecz jeśli nastąpi zmiana czasu (lektorka mieszka na Islandii), zmienimy godziny na 18:30-20:00.

krajobraz Islandii - morze, góry

Islandia jest niezwykle malowniczym krajem o fascynującej kulturze, która intryguje wiele osób nie tylko w Polsce, ale również na całym świecie. To wyspiarskie państwo może być ciekawym celem turystycznym lub biznesowym, dlatego kursy islandzkiego cieszą się rosnącą popularnością. W Szkole Języków Skandynawskich Driada organizujemy więc zajęcia online, dzięki którym poznasz język mieszkańców Islandii, a jednocześnie zyskasz wiedzę na temat tego kraju, a także jego kultury oraz społeczeństwa. Nasze kursy islandzkiego przeznaczone są zarówno dla początkujących, rozpoczynających naukę od podstaw, jak i osób, które miały już wcześniej styczność z tym językiem.

Kurs języka islandzkiego – oferta szkoły Driada

Nasz kurs prowadzony jest online przez Katarzynę Thorę Matysek, która na Islandii mieszka od 15 lat i dysponując licencjatem z islandzkiego jako drugiego języka, zawodowo zajmuje się jego nauczaniem. Zapisując się na zajęcia w Szkole Języków Skandynawskich Driada, możesz mieć zatem pewność nie tylko efektywnej nauki, lecz także zyskania wiedzy z pierwszej ręki, przekazywanej z pasją w jasny, a zarazem atrakcyjny sposób. Kurs języka islandzkiego to idealny wybór dla osób zafascynowanych Islandią, planujących wyjazd do tego wyjątkowego kraju lub związanych z nim zawodowo. Zachęcamy do rejestracji na zajęcia z islandzkiego dla początkujących za pomocą formularza kontaktowego! Zapraszamy na intensywny kurs latem i na tradycyjne zajęcia jesienią!

Islandzki dla początkujących — postaw na doświadczoną kadrę nauczycielską

Decydując się na kurs języka islandzkiego od podstaw, możesz mieć pewność, że dzięki doświadczonym prowadzącym poznasz wszelkie elementy niezbędne do rozpoczęcia poprawnej komunikacji. Stawiamy nacisk na naukę wymowy, oswojenie nowych dźwięków i otwarcie na rozmowy w obcym języku. Niezależnie od tego, czy do wzięcia udziału w zajęciach motywuje Cię zbliżający się wyjazd turystyczny, zobowiązania biznesowe, czy po prostu lubisz brzmienie islandzkiego — w Szkole Języków Skandynawskich DRIADA nauczysz się nie tylko gramatyki lub słówek, ale również poznasz bogatą kulturę i tradycję regionu. Posłuchaj podcastów naszej lektorki — na pewno Cię zainteresują!

Kurs islandzkiego online — ucz się tam, gdzie Ci wygodnie

Kurs języka islandzkiego online pozwoli Ci uczestniczyć w zajęciach niezależnie od tego, gdzie jesteś. Wystarczy tylko urządzenie mobilne i dostęp do internetu, abyś mógł rozwinąć swoje kompetencje językowe ze Szkołą Języków Skandynawskich DRIADA. Jeśli uczyłeś się kiedyś duńskiego, norweskiego lub szwedzkiego, nauka przyjdzie Ci z łatwością. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do zapisów za pomocą formularza, a w razie pytań do kontaktu. Zapoznaj się także z naszą ofertą kursów wakacyjnych.