Kursy online języka islandzkiego

Kursy języka islandzkiego online

A jeśli uczyłeś się już islandzkiego, możesz dołączyć do istniejących grup w trakcie trwania semestru. Cena kursu jest wówczas ustalana indywidualnie (proporcjonalnie do liczby pozostałych zajęć w semestrze). Jeśli nie jesteś pewny/a swojego poziomu, napisz do nas, po rozmowie z nami będziesz mogła/mógł bezpłatnie dołączyć na próbę do grupy, którą wspólnie wybierzemy, i zorientować się, czy jest ona dla Ciebie odpowiednia.

Grupa A0. Zajęcia odbywają się we wtorki i czwartki w godz. 18:00-19:00. Koszt kursu: 1740 zł/30h + 150 zł za podręcznik. Początek kursu: 26 lutego. Lektorka: Anna Krzanowska.

Grupa A0+. Zajęcia odbywają się we wtorki i czwartki w godz. 18:00-19:00. Koszt kursu: 2900 zł/30h (30 spotkań po 60 minut). Początek kursu: 16 stycznia. Lektorka: Anna Ólafsdóttir.  Ze względu na to, że lektorka jest Islandką do uczestnictwa w kursie wymagana jest bierna znajomość języka angielskiego na poziomie średnio zaawansowanym!

Grupa A2/B1. Zajęcia odbywają się raz w tygodniu w poniedziałki w godz. 19:00-20:30. Koszt kursu: 2700 zł/30h (20 zajęć po 90 minut) + koszt podręcznika (150 zł). Początek kursu: 15 stycznia. Lektorka: Anna Ólafsdóttir.

Podręcznik do islandzkiego

Kursy islandzkiego odbywają się w oparciu o podręcznik Íslenska fyrir alla (czyli Islandzki dla wszystkich) oraz materiały dostępne online. Na kursie wykorzystywane są również autorskie materiały przygotowane przez lektorkę. W ciągu jednego semestru przerabiany jest jeden podręcznik z serii.

krajobraz Islandii - morze, góry

Islandia jest niezwykle malowniczym krajem o fascynującej kulturze, która intryguje wiele osób nie tylko w Polsce, ale również na całym świecie. To wyspiarskie państwo może być ciekawym celem turystycznym lub biznesowym, dlatego kursy islandzkiego cieszą się rosnącą popularnością. W Szkole Języków Skandynawskich Driada organizujemy więc zajęcia online, dzięki którym poznasz język mieszkańców Islandii, a jednocześnie zyskasz wiedzę na temat tego kraju, a także jego kultury oraz społeczeństwa. Nasze kursy islandzkiego przeznaczone są zarówno dla początkujących, rozpoczynających naukę od podstaw, jak i osób, które miały już wcześniej styczność z tym językiem.

Islandzki dla początkujących — postaw na doświadczoną kadrę nauczycielską

Decydując się na kurs języka islandzkiego od podstaw, możesz mieć pewność, że dzięki doświadczonym prowadzącym poznasz wszelkie elementy niezbędne do rozpoczęcia poprawnej komunikacji. Stawiamy nacisk na naukę wymowy, oswojenie nowych dźwięków i otwarcie na rozmowy w obcym języku. Niezależnie od tego, czy do wzięcia udziału w zajęciach motywuje Cię zbliżający się wyjazd turystyczny, zobowiązania biznesowe, czy po prostu lubisz brzmienie islandzkiego — w Szkole Języków Skandynawskich DRIADA nauczysz się nie tylko gramatyki lub słówek, ale również poznasz bogatą kulturę i tradycję regionu.

Kurs islandzkiego online — ucz się tam, gdzie Ci wygodnie

Kurs języka islandzkiego online pozwoli Ci uczestniczyć w zajęciach niezależnie od tego, gdzie jesteś. Wystarczy tylko urządzenie mobilne i dostęp do internetu, abyś mógł rozwinąć swoje kompetencje językowe ze Szkołą Języków Skandynawskich DRIADA. Jeśli uczyłeś się kiedyś duńskiego, norweskiego lub szwedzkiego, nauka przyjdzie Ci z łatwością. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do zapisów za pomocą formularza, a w razie pytań do kontaktu. Zapoznaj się także z naszą ofertą kursów wakacyjnych.