Kursy firmowe

Kursy firmowe języka duńskiego

Duński dla początkujących i nie tylko — oferta kursów firmowych

Jesteśmy szkołą językową, która pragnie dopasowywać ofertę do oczekiwań Klientów. Z tego powodu wszelkie kursy firmowe dla instytucji czy szkół przygotowujemy na miarę, dostosowując je do określonych oczekiwań. Poziom językowy prowadzonych zajęć gwarantują u nas znakomici lektorzy, stosunek nauki mówienia do pisania czy też ilość wątków kulturowych to tylko część elementów, które jesteśmy w stanie dopasować do Twoich potrzeb.

Grupowe zajęcia językowe dla każdego

Dużym atutem współpracy ze szkołą językową Driada jest to, że mamy wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu kursów dla pracowników firm. Wyróżniamy się zespołem wysoko wykwalifikowanych lektorów, w większości pracowników skandynawistyk, i dużą elastycznością w kwestii organizacji lekcji. Poszerzamy wiedzę na temat kultury kraju o wątki dotyczące życia codziennego, kultury pracy czy mentalności ludzi. Oferujemy nie tylko duński dla początkujących, ale też zajęcia dla zaawansowanych użytkowników tego języka ukierunkowane na konkretny język techniczny, np. prawniczy, biznesowy. Zapraszamy do współpracy!

Obecnie języka duńskiego uczymy w: