Kursy online języka fińskiego

Kursy języka fińskiego online

Prowadzimy nabór na wrześniowy (29.08-29.09) intensywny kurs fińskiego. Zajęcia będą się odbywać poniedziałki i czwartki w godz. 18:30-20:45. Koszt 5-tygodniowego kursu, na który składa się 30 godzin lekcyjnych zajęć, to 780 zł (płatność jednorazowa) + koszt podręcznika Suomen mestari 1, który pozostanie w użyciu przez 2-3 semestry. Lektor: Piotr Michałowski.

Od 26 lipca trwa także intensywny kurs sierpniowy. Zajęcia odbywają się we wtorki i czwartki w godz. 18:30-20:45. Jeśli uczyłeś się już fińskiego, nadal istnieje możliwość dołączenia do grupy. W przypadku dołączenia do kursu na późniejszym etapie, warunki płatności ustalamy indywidualnie.

Od października naukę będzie kontynuować grupa A0+ (po jednym semestrze nauki). Zajęcia będą się odbywać we wtorki i czwartki w godzinach 18:30-20:00 (do potwierdzenia). Lektor: Paweł Sochański.

krajobraz Finlandii - łódka na jeziorze

Chcesz nauczyć się języka fińskiego bez wychodzenia z domu? Zależy Ci na wsparciu doświadczonych dydaktyków z wieloletnim stażem? Szukasz kursu online, który pozwoli Ci nie tylko porozumieć się w wybranym języku skandynawskim, ale również poznać kulturę kraju i całego regionu? Zapraszamy do Szkoły Języków Skandynawskich DRIADA! Tutaj, wśród prawdziwych pasjonatów, poznasz fiński na różnych poziomach zaawansowania.

Fiński dla początkujących

Do udziału w naszych kursach zapraszamy zarówno te osoby, które nigdy wcześniej nie miały kontaktu z językiem fińskim, jak i te, które opanowały podstawy wcześniej. Obecnie oferujemy zajęcia na poziomie A0 i A0+. Fiński dla początkujących to wstęp do wspaniałej przygody z jednym z mniej popularnych języków skandynawskich w Polsce. Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

Język fiński online dla początkujących

Skandynawia to nie tylko jeden z popularnych kierunków wypraw turystycznych, to również miejsce, w którym coraz więcej Polaków odnajduje pracę i swoje miejsce na ziemi. Aby jednak móc w pełni zintegrować się z tamtejszą kulturą czy mieszkańcami potrzebujesz znajomości języka. Kurs fińskiego online, który oferujemy to praktyczny, szybki sposób na to, aby zyskać podstawy konwersacji lub kontynuować naukę języka. Przemyślany plan spotkań umożliwia efektywne, sukcesywne przyswajanie kolejnych pojęć. Zapraszamy również na kursy latem!

Kurs języka fińskiego dla każdego

Dla nas nie ma znaczenia, czy znasz już podstawy fińskiego, czy dopiero zamierzasz rozpocząć przygodę z tym językiem. Na naszym kursie online spotkasz doświadczonych, sympatycznych nauczycieli, którzy odkryją przed Tobą wszystkie tajemnice udanych konwersacji. Zacznij już dziś, by za kilka miesięcy móc bez obaw wybrać się w podróż do jednego z najpiękniejszych krajów skandynawskich. Sprawdź też ofertę pozostałych języków: duńskiego, szwedzkiego, islandzkiego i norweskiego — wybierz coś dla siebie!