Kursy online języka fińskiego

Kursy języka fińskiego online

Zakończyliśmy nabór na kursy fińskiego w tym semestrze, jednak już teraz możesz się zgłosić na kurs od zera rozpoczynający się w lutym. A jeśli uczyłeś się już wcześniej fińskiego, możesz w trakcie semestru dołączyć do którejś z istniejących grup. Napisz do nas, po rozmowie z nami będziesz mogła/mógł bezpłatnie dołączyć na próbę do grupy, którą wspólnie wybierzemy, i zorientować się, czy jest ona dla Ciebie odpowiednia.

Grupa A0. Zajęcia odbywają się we wtorki i czwartki w godz. 17:45-19:15. Koszt kursu: 2100 zł/60 godz. lekcyjnych (płatność w czterech ratach) + podręcznik Suomen Mestari 1. W przypadku dołączenia do kursu na późniejszym etapie, koszt kursu ustalany jest indywidualnie (proporcjonalnie do liczby pozostałych zajęć w semestrze). Lektorka: Agnieszka Adamik.

Grupa A0. Zajęcia odbywają się we wtorki i czwartki w godz. 19:30-21:00. Koszt kursu: 2100 zł/60 godz. lekcyjnych (płatność w czterech ratach) + podręcznik Suomen Mestari 1. W przypadku dołączenia do kursu na późniejszym etapie, koszt kursu ustalany jest indywidualnie (proporcjonalnie do liczby pozostałych zajęć w semestrze). Lektorka: Agnieszka Adamik.

Grupa A0+. Zajęcia będą się odbywać w poniedziałki i środy w godz. 17:30-19:00. W przypadku dołączenia do kursu na późniejszym etapie, koszt kursu ustalany jest indywidualnie (proporcjonalnie do liczby pozostałych zajęć). Lektorka: Karolina Wojciechowska.

Grupa A2. Zajęcia odbywają w środy w godz. 19:00-20:30. Koszt kursu: 1425 zł/40 godz. lekcyjnych (20 spotkań po 90 minut) + podręcznik Suomen Mestari 2. W przypadku dołączenia do kursu na późniejszym etapie, koszt kursu ustalany jest indywidualnie (proporcjonalnie do liczby pozostałych zajęć w semestrze). Lektor: Piotr Michałowski.


PODRĘCZNIKI

 

Podręcznik do fińskiego

 

Suomen mestari 1 to jednojęzyczny elementarny podręcznik języka fińskiego dla dorosłych i młodzieży. Książka jest przejrzysta i łatwa w użyciu oraz skutecznie rozwija różne obszary umiejętności językowych. W zmienionym wydaniu od początku uwzględniono również język mówiony. Tematy są związane z codziennym życiem ucznia: nauka, dom, praca, rodzina, zakupy i wypoczynek. Słownictwo wybrane do książki jest niezbędne dla początkujących, aby szybko opanować język. Struktury językowe opisane są w sposób przejrzysty i obrazowy, dzięki czemu systematycznie budowany jest ogólny obraz języka fińskiego. Bogate i różnorodne ćwiczenia oraz ilustracje wspomagają zarówno kurs językowy, jak i samodzielną naukę. W Europejskim Systemie Opisu Kształcenia Językowego Suomen Mestari 1 jest na poziomie biegłości A1.


krajobraz Finlandii - łódka na jeziorze

Chcesz nauczyć się języka fińskiego bez wychodzenia z domu? Zależy Ci na wsparciu doświadczonych dydaktyków z wieloletnim stażem? Szukasz kursu online, który pozwoli Ci nie tylko porozumieć się w wybranym języku skandynawskim, ale również poznać kulturę kraju i całego regionu? Zapraszamy do Szkoły Języków Skandynawskich DRIADA! Tutaj, wśród prawdziwych pasjonatów, poznasz fiński na różnych poziomach zaawansowania.

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

Język fiński online dla początkujących

Skandynawia to nie tylko jeden z popularnych kierunków wypraw turystycznych, to również miejsce, w którym coraz więcej Polaków odnajduje pracę i swoje miejsce na ziemi. Aby jednak móc w pełni zintegrować się z tamtejszą kulturą czy mieszkańcami potrzebujesz znajomości języka. Kurs fińskiego online, który oferujemy to praktyczny, szybki sposób na to, aby zyskać podstawy konwersacji lub kontynuować naukę języka. Przemyślany plan spotkań umożliwia efektywne, sukcesywne przyswajanie kolejnych pojęć.

Kurs języka fińskiego dla każdego

Dla nas nie ma znaczenia, czy znasz już podstawy fińskiego, czy dopiero zamierzasz rozpocząć przygodę z tym językiem. Na naszym kursie online spotkasz doświadczonych, sympatycznych nauczycieli, którzy odkryją przed Tobą wszystkie tajemnice udanych konwersacji. Zacznij już dziś, by za kilka miesięcy móc bez obaw wybrać się w podróż do jednego z najpiękniejszych krajów skandynawskich. Sprawdź też ofertę pozostałych języków: duńskiego, szwedzkiego, islandzkiegonorweskiego — wybierz coś dla siebie!