Kursy online języka fińskiego

Kursy języka fińskiego online

Obecnie w naszej szkole odbywają się następujące zajęcia z języka duńskiego (jeśli uczyłeś się już duńskiego, można dołączyć do nich w trakcie semestru):

GRUPA A0. Zajęcia odbywają się we wtorki i czwartki w godz. 17:30-19:00. Razem w semestrze 60 godzin lekcyjnych, czyli 30 spotkań po dwie godziny lekcyjne (90 min). Koszt: 1770 zł (możliwość płatności w max. 4 ratach). Lektor: Paweł Sochański.
GRUPA A0+. Zajęcia odbywają się w poniedziałki w godz. 18:30-20:45. Razem w semestrze 60 godzin lekcyjnych, czyli 20 spotkań po trzy godziny lekcyjne (135 min). Koszt: 1700 zł (możliwość płatności w max. 4 ratach). Lektor: Piotr Michałowski.

krajobraz Finlandii - łódka na jeziorze
Chcesz nauczyć się języka fińskiego bez wychodzenia z domu? Zależy Ci na wsparciu doświadczonych dydaktyków z wieloletnim stażem? Szukasz kursu online, który pozwoli Ci nie tylko porozumieć się w wybranym języku skandynawskim, ale również poznać kulturę kraju i całego regionu? Zapraszamy do Szkoły Języków Skandynawskich DRIADA! Tutaj, wśród prawdziwych pasjonatów, poznasz fiński na różnych poziomach zaawansowania. Fiński dla początkujących Do udziału w naszych kursach zapraszamy zarówno te osoby, które nigdy wcześniej nie miały kontaktu z językiem fińskim, jak i te, które opanowały podstawy wcześniej. Obecnie oferujemy zajęcia na poziomie A0 i A0+. Fiński dla początkujących to wstęp do wspaniałej przygody z jednym z mniej popularnych języków skandynawskich w Polsce. Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

Język fiński online dla początkujących

Skandynawia to nie tylko jeden z popularnych kierunków wypraw turystycznych, to również miejsce, w którym coraz więcej Polaków odnajduje pracę i swoje miejsce na ziemi. Aby jednak móc w pełni zintegrować się z tamtejszą kulturą czy mieszkańcami potrzebujesz znajomości języka. Kurs fińskiego online, który oferujemy to praktyczny, szybki sposób na to, aby zyskać podstawy konwersacji lub kontynuować naukę języka. Przemyślany plan spotkań umożliwia efektywne, sukcesywne przyswajanie kolejnych pojęć. Zapraszamy również na kursy latem!

Kurs języka fińskiego dla każdego

Dla nas nie ma znaczenia, czy znasz już podstawy fińskiego, czy dopiero zamierzasz rozpocząć przygodę z tym językiem. Na naszym kursie online spotkasz doświadczonych, sympatycznych nauczycieli, którzy odkryją przed Tobą wszystkie tajemnice udanych konwersacji. Zacznij już dziś, by za kilka miesięcy móc bez obaw wybrać się w podróż do jednego z najpiękniejszych krajów skandynawskich. Sprawdź też ofertę pozostałych języków: duńskiego, szwedzkiego, islandzkiego i norweskiego — wybierz coś dla siebie!