Kursy online języka fińskiego

Kursy języka fińskiego online

Zakończyliśmy już nabór na kursy w semestrze letnim, ale jeśli uczyłaś/eś się już języka fińskiego, możesz dołączyć do istniejących grup w trakcie trwania semestru. Cena kursu jest wówczas ustalana indywidualnie (proporcjonalnie do liczby pozostałych zajęć w semestrze). Jeśli nie jesteś pewny/a swojego poziomu, napisz do nas, po rozmowie z nami będziesz mogła/mógł bezpłatnie dołączyć na próbę do grupy, którą wspólnie wybierzemy, i zorientować się, czy jest ona dla Ciebie odpowiednia.

Grupa A0. Zajęcia odbywają się we wtorki i czwartki w godz. 19:30-21:00. Koszt kursu: 2100 zł/60 godz. lekcyjnych (płatność w czterech ratach) + podręcznik Suomen Mestari 1. Początek kursu: 5 marca. Lektorka: Agnieszka Adamik.

Grupa A0+ (po jednym semestrze zajęć). Zajęcia będą się odbywały w poniedziałki i środy w godz. 19:30-21:00. Koszt kursu: 2100 zł/60 godz. lekcyjnych (płatność w czterech ratach) + podręcznik Suomen Mestari 1. Koszt kursu: 2100 zł/60 godz. lekcyjnych (płatność w czterech ratach). Lektorka: Agnieszka Adamik.

Grupa A1 (po kursie letnim + jednym semestrze zajęć). Zajęcia odbywają się w poniedziałki i środy w godz. 17:30-19:00. Początek kursu: 19 lutego. Lektorka: Karolina Wojciechowska.


PODRĘCZNIKI

 

Podręcznik do fińskiego

 

Suomen mestari 1 to jednojęzyczny elementarny podręcznik języka fińskiego dla dorosłych i młodzieży. Książka jest przejrzysta i łatwa w użyciu oraz skutecznie rozwija różne obszary umiejętności językowych. W zmienionym wydaniu od początku uwzględniono również język mówiony. Tematy są związane z codziennym życiem ucznia: nauka, dom, praca, rodzina, zakupy i wypoczynek. Słownictwo wybrane do książki jest niezbędne dla początkujących, aby szybko opanować język. Struktury językowe opisane są w sposób przejrzysty i obrazowy, dzięki czemu systematycznie budowany jest ogólny obraz języka fińskiego. Bogate i różnorodne ćwiczenia oraz ilustracje wspomagają zarówno kurs językowy, jak i samodzielną naukę. W Europejskim Systemie Opisu Kształcenia Językowego Suomen Mestari 1 jest na poziomie biegłości A1.


krajobraz Finlandii - łódka na jeziorze

Chcesz nauczyć się języka fińskiego bez wychodzenia z domu? Zależy Ci na wsparciu doświadczonych dydaktyków z wieloletnim stażem? Szukasz kursu online, który pozwoli Ci nie tylko porozumieć się w wybranym języku skandynawskim, ale również poznać kulturę kraju i całego regionu? Zapraszamy do Szkoły Języków Skandynawskich DRIADA! Tutaj, wśród prawdziwych pasjonatów, poznasz fiński na różnych poziomach zaawansowania.

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

Język fiński online dla początkujących

Skandynawia to nie tylko jeden z popularnych kierunków wypraw turystycznych, to również miejsce, w którym coraz więcej Polaków odnajduje pracę i swoje miejsce na ziemi. Aby jednak móc w pełni zintegrować się z tamtejszą kulturą czy mieszkańcami potrzebujesz znajomości języka. Kurs fińskiego online, który oferujemy to praktyczny, szybki sposób na to, aby zyskać podstawy konwersacji lub kontynuować naukę języka. Przemyślany plan spotkań umożliwia efektywne, sukcesywne przyswajanie kolejnych pojęć.

Kurs języka fińskiego dla każdego

Dla nas nie ma znaczenia, czy znasz już podstawy fińskiego, czy dopiero zamierzasz rozpocząć przygodę z tym językiem. Na naszym kursie online spotkasz doświadczonych, sympatycznych nauczycieli, którzy odkryją przed Tobą wszystkie tajemnice udanych konwersacji. Zacznij już dziś, by za kilka miesięcy móc bez obaw wybrać się w podróż do jednego z najpiękniejszych krajów skandynawskich. Sprawdź też ofertę pozostałych języków: duńskiego, szwedzkiego, islandzkiegonorweskiego — wybierz coś dla siebie!