Kursy online języka fińskiego

Kursy języka fińskiego online

Prowadzimy nabór uzupełniający do grupy A1/A2 (po 90 godz. lekcyjnych nauki):

GRUPA A1/A2. Zajęcia będą się odbywać w środy w godz. 19:00-20:30. Początek semestru: 15 marca. Razem w semestrze 30 godzin lekcyjnych, czyli 15 spotkań po dwie godziny lekcyjne (90 min). Koszt: 950 zł (możliwość płatności w dwóch ratach) + koszt podręcznika Suomen Mestari 2. Lektor: Piotr Michałowski.

krajobraz Finlandii - łódka na jeziorze

Chcesz nauczyć się języka fińskiego bez wychodzenia z domu? Zależy Ci na wsparciu doświadczonych dydaktyków z wieloletnim stażem? Szukasz kursu online, który pozwoli Ci nie tylko porozumieć się w wybranym języku skandynawskim, ale również poznać kulturę kraju i całego regionu? Zapraszamy do Szkoły Języków Skandynawskich DRIADA! Tutaj, wśród prawdziwych pasjonatów, poznasz fiński na różnych poziomach zaawansowania.

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

Język fiński online dla początkujących

Skandynawia to nie tylko jeden z popularnych kierunków wypraw turystycznych, to również miejsce, w którym coraz więcej Polaków odnajduje pracę i swoje miejsce na ziemi. Aby jednak móc w pełni zintegrować się z tamtejszą kulturą czy mieszkańcami potrzebujesz znajomości języka. Kurs fińskiego online, który oferujemy to praktyczny, szybki sposób na to, aby zyskać podstawy konwersacji lub kontynuować naukę języka. Przemyślany plan spotkań umożliwia efektywne, sukcesywne przyswajanie kolejnych pojęć.

Kurs języka fińskiego dla każdego

Dla nas nie ma znaczenia, czy znasz już podstawy fińskiego, czy dopiero zamierzasz rozpocząć przygodę z tym językiem. Na naszym kursie online spotkasz doświadczonych, sympatycznych nauczycieli, którzy odkryją przed Tobą wszystkie tajemnice udanych konwersacji. Zacznij już dziś, by za kilka miesięcy móc bez obaw wybrać się w podróż do jednego z najpiękniejszych krajów skandynawskich. Sprawdź też ofertę pozostałych języków: duńskiego, szwedzkiego, islandzkiegonorweskiego — wybierz coś dla siebie!