Kursy firmowe

Kursy firmowe języka fińskiego

Islandia budzi coraz większe zainteresowanie Polaków, którzy znajdują w tym wyjątkowym kraju wyjątkowe warunki pracy – nasi rodacy przybyli do Islandii w ostatnich latach stanowią dziś już 10% populacji tego kraju! Nasza szkoła od kilku lat organizuje cieszące się dużym powodzeniem kursy języka islandzkiego prowadzone prosto z Reykjaviku przez doświadczoną native-speakerkę.

Letnie kursy języka fińskiego – dla początkujących i bardziej zaawansowanych

Prowadzimy nabór na kurs letni islandzkiego dla początkujących, a jeśli jesteś już zaawansowany, możesz dołączyć do którejś z naszych grup jesienią. W naszej uczymy metodą komunikacyjną, dlatego u nas szybko nauczysz się mówić, Zachęcamy do śledzenia profilu Szkoły Języków Skandynawskich Driada na Facebooku, aby być na bieżąco oraz kontaktu w przypadku jakichkolwiek wątpliwości lub pytań!